Yhteystiedot

Pastori:

Jyrki Alanko

0400 186 124

jyrki.alanko@hotmail.com

Evankelistat:

Vuokko Nyman

044 5313 716

Arto Hasari, motoristievenkelista

044 213 1715

arto.hasari@gmail.com

Diakonit:

Kyllikki Arponeva 050 358 1210

Matti Oikari 050 523 7536

Vanhimmisto:

Vanhimmiston pj Jouko Keskimaa

044 5441 391

jouko.keskimaa@gmail.com

Jyrki Alanko (siht.)

Seppo Kortelainen

Pertti Pitkänen

Matti Oikari

Aaron Fricke

Hallitus:

Hallituksen pj Jouko Keskimaa

044 5441 391

jouko. keskimaa@gmail.com

Mikko Kantakoski vpj

Jyrki Alanko (siht.)

Eija Pitkänen

Arto Vanhanen

Hannu Soininen

Varajäsenet:

Kati Kortelainen

Matti Oikari



Mikko ja Marie-Laure Haakana

15 rue Caraca,

69520 Grigny,

France

+358 400 206025

mhaakana@hotmail.com


Janne & Ria-Mari Kehusmaa

Avda. Benilloba 11 p3, atico

03820 Cocentaina, España

Esp. +347 22 51 08 44

Suom. +358 400 373 762

janne.kehusmaa@gmail.com

Rontala Rajpaul ja Leya, Intia

Raamatunkäännösinstituutti, Helsinki
www.rki.fi

Pankkiyhteydet:


Srk-tili: FI74 5680 7550 0475 84

Viitenumerot: Seurakuntatyö 50157

Lähetystyö 16159

Remonttitili: FI04 5680 0020 2176 22

Viitenumero: 724250


Y-tunnus 0426358-8


info@hattulankotikirkko.fi


HYVÄN TAHDON KIRPPUTORI :

Pirjo-Riitta Heino
040 3553 432

Avoinna:

ti 10 - 17
ke - pe 12 - 17
la 10 - 14
su ja ma suljettu